آموزش هوش مصنوعی

اجرای طرح از فجر تا فطر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکای سراسر کشور

تازه ها

به گزارش چتر سبز آفرینٰ؛ علی‌اکبر احمدی با اعلام اینکه طرح از فجر تا فطر از آغاز دهه مبارک فجر آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت، افزود: در قالب این طرح، گروه‌های کالایی متنوع و باکیفیت با کمترین حاشیه سود و حداقل قیمت برای سبد مصرفی خانوارها را از تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان، فراهم و به مردم عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در اجرای طرح از فجر تا فطر، نسبت به جشنواره‌های گذشته متفاوت عمل کرده‌ایم، اظهار کرد: ویژگی این طرح در مقایسه با دیگر طرح‌ها و جشنواره‌ها، این است که کالاهای اساسی تا ۲۵ درصد تخفیف و با قیمت فوق‌العاده در این فروشگاه‌ها عرضه می‌شود.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا، هدف از اجرای این طرح را حمایت از معیشت مصرف‌کنندگان که تأثیر مستقیم در معیشت آنان خواهد داشت، اعلام و خاطرنشان کرد: در فروش ویژه، طیف متنوعی از اقلام مختلف کالاها از انواع مواد پروتئینی و لبنی تا محصولات پرمصرف مانند روغن و برنج را تأمین و تدارک دیده‌ایم.

گفتنی است؛ در این طرح، توزیعِ گوشت قرمز، مرغ، انواع روغن، ماکارونی، انواع حبوبات، شیر و پنیر، کنسرو تُن ماهی، سوسیس و همبرگر، انواع مواد بهداشتی و شوینده‌ها و … با تخفیف‌های ویژه، از دهه مبارک فجر آغاز شده و با ادامه آن در عید نوروز و ماه مبارک رمضان، در عید فطر سال ۱۴۰۲، خاتمه خواهد یافت.

منبع: شرکت بازرگانی دولتی ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه ها
ذخیره‌سازی ۱۵ هزار تن سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید

معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی گفت: ۱۵ هزار تن سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید ذخیره شده است، همچنین ۱.۳ میلیون تن خرما تولید داریم که در ایام ماه رمضان عرضه می‌شود.

تازه ها
پایداری امنیت غذایی با بهره‌وری مناسب از آب و خاک

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به محدودیت منابع پایه باید برای پایداری امنیت غذایی تلاش کنیم و در این راستا باید بهره‌وری در آب و خاک را ارتقا دهیم.

تازه ها
۱.۳ میلیون هکتار از گندم‌زارهای کشور زیر کشت قراردادی

معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار هکتار از اراضی گندم کشور تحت پوشش کشت قراردادی قرار دارد.

09104915236